KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877351

nr 1387 7351

Gusten Widerbäck

(1879-1970), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm

Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:02:08

24/3 14:01:48 1      Vinnande bud

Gusten Widerbäck

Läs mer om Gusten Widerbäck